Olanaklar

 • EXTRANET


  Teknik arızalarınızı bildirmek, yemek menüsünden faydalanmak, yurt yönetimi ile randevulaşmak, gece shuttle rezervasyonu yaptırmak ve arkadaşlarınızla ilan paylaşmak için Han Öğrenci Evleri’nin extranet sisteminden faydalanabilirsiniz.

 • TEKNOLOJİ


  Han Öğrenci Evleri’nde hem güvenlik hem de iletişim alanlarında en son teknoloji kullanılmaktadır. Odalarda ve Han’ın tüm ortak yaşam alanlarında kablosuz internet hizmeti verilmektedir. Kişiye özel giriş kartları sayesinde katlara ve odalara sadece orada yaşayan insanlar ve onların misafirleri girebilir. Bu sayede, kalabalık bir mekanda yaşıyor olmanıza rağmen evinizin bir odası kadar özel ve size ait alanlara sahip olabilirsiniz.

 • KONFOR - ULAŞIM


  Han Öğrenci Evleri'nde merkezi ısıtma ve 24 saat kesintisiz hizmetlerle öğrencilere adeta bir rezidans konforu sunulmaktadır. Ayrıca valiz odası, kişisel posta kutusu, düzenli kat ve oda temizliği öğrencilerimize sunduğumuz diğer hizmetler arasında yer almaktadır. Han Öğrenci Evleri'nde kütüphane ve çalışma salonları ekip çalışması ve araştırma olanağı da sağlamaktadır. Öğrencilerin her türlü sağlık sorunlarına anında müdahale edebilecek olan sağlık noktası birimimiz hizmet vermektedir. Yine ring araçlar ve ulaşım desteği ile öğrenciler düzenli ve sistemli ulaşım imkanından faydalanabilirler.

 • GYM-FİTNESS SALONU


  Modern hayatın vazgeçilmez bir parçası olan GYM ve Fitness Salonları Han Öğrenci Evleri'nin de vazgeçilmezi… Sağlıklı bir yaşamı felsefe edinen gençlerin tercih ettiği spor salonlarının bütün olanaklarına sahip olan gym ve fitness salonumuzdan Han Öğrenci Evi'ni tercih eden öğrenciler diledikleri oranda yararlanabilirler. Profesyonel spor aletleri ile sağlıklı yaşamak ve fit görünmek siz öğrencilerimizin ayrıcalığıdır.

 • ODA TEMİZLİĞİ


  Han Öğrenci Evleri’nde sizlerin hijyenik ve konforlu yaşam alanlarına sahip olmanız amacıyla profesyonel ekipler tarafından düzenli olarak kat temizliği ve haftada iki kere oda temizliği yapılmaktadır. Ayrıca istenildiği takdirde temizlik günlerinde ufak bir ücret karşılığı beyaz çarşaf ve nevresimleriniz hijyenik olarak yıkanır, ütülenir ve görevliler tarafından sizin için değiştirilir.

 • İNTERNET


  Han Öğrenci Evleri’nde 24 saat kesintisiz, yüksek hızlı internet hizmetinden faydalanabilir, ihtiyacınız olan her an teknik destek ve bakım hizmeti alabilirsiniz. Dahası Han Öğrenci Evleri’nin üye olduğu veritabanları ve uzaktan eğitim araçları sayesinde birçok alanda internete dayalı interaktif öğrenme yöntemlerini kullanarak çalışmalarınızda kullanacağınız bilgilere daha kolay ve hızlı ulaşma şansına sahip olacaksınız.

 • ÇALIŞMA SALONLARI


  Han Öğrenci Evleri ders çalışmaya ayırdığınız vakti keyifli ve verimli geçirebilmeniz için size birden fazla olanak sunmaktadır. Odanızda size özel çalışma masanızda evinizin konforunda ders çalışabileceğiniz gibi, etüd odalarında arkadaşlarınızla birlikte çalışabilirsiniz.

 • ODALARDA NELER VAR


  Banyo ve tuvalet, Ortopedik yatak, Çalışma masası, TV yayını, İnternet hattı, 24 Saat Sıcak Su, Merkezi Isıtma

 • GÜVENLİK


  Han Öğrenci Evleri’nde, her açıdan güvenilir bir yaşam sürmeniz için gerekli bütün donanım sağlanmıştır. Her şeyden önce, yaşam güvenliliğinizin sağlanabilmesi adına Han Öğrenci Evleri’nin bütün binaları depreme dayanıklıdır ve yangın uyarı sistemleri bulunmaktadır. Dahası, tamamı kamera kayıt sistemi ile donatılan Han’da kişiye özel giriş kartları sayesinde katlara ve odalara sadece orada yaşayan insanlar girebilir.

 • ÇAMAŞIRHANE


  Han Öğrenci Evleri’nde hizmetinize sunulan özel çamaşır odalarında bulunan tam otomatik makinelerde çamaşırlarınızı yıkama ve kurutma imkanlarına sahipsiniz. Dahası uygun bir ücret karşılığında profesyonel ekibimiz sizin için çamaşırlarınızı yıkayıp, kurutup, ütüledikten sonra odanıza bırakabilir.

 • TV ROOM


  Misafirlerine sadece konaklama yeri değil, yaşam alanı sunmayı hedef edinen Han Öğrenci Evleri’nde kendinize ayırmak istediğiniz zamanları verimli ve keyifli geçirebilmeniz için birbirinden farklı alanlar oluşturulmuştur. Boş vakitlerinizde televizyon odasında televizyon seyredebilir veya video odasında arşivimizden seçeceğiniz filmleri izleyebilirsiniz.

 • KAFETERYA


  Han Öğrenci Evleri, öğrenci yurtlarında bulunan kısıtlı seçenekler sunan kantinlerin aksine profesyonelce işletilen kafeteryası ile sizlerin tüm ihtiyaçlarına hitap edebilecek kalitede hizmet vermektedir. Han Kafeterya’da alanında profesyonel çalışanların hazırladığı çeşitli, lezzetli, hijyenik yemekler sayesinde öğünleriniz sorun olmaktan çıkıp keyfe dönüşecek.

 • HER KATTA NELER VAR


  Mutfak, Televizyon odası, Koridor Giysi Dolapları, Dinleme salonu, Ütü odası,

TOP